Poradna lékaře

Položit dotaz

 * Jméno: 
 * E-mail: 
 * Předmět dotazu : 
 * Otázka: 

Souhlas se zpracováním mých osobních údajů, včetně osobních údajů zvláštní kategorie

Souhlasím, aby společnost MeDitorial, s.r.o., se sídlem Sokolská 31/490, 120 26 Praha 2, IČO 27199151 (dále jen „Společnost“), zpracovávala mé osobní údaje pro účely mé registrace a využití služeb vzdělávacích a populárně naučných webů z oblasti zdravotnictví provozovaných Společností a to včetně soutěží v rámci těchto služeb pořádaných, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) ve znění pozdějších předpisů a v souladu s nařízením č. 2016/679 Evropského parlamentu a Rady EU o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“) a to maximálně na období 5 let od poslední aktivity uživatele nebo do odvolání tohoto mého souhlasu.

Současně souhlasím, aby Společnost zpracovávala mé osobní údaje zvláštní kategorie, konkrétně pak o mém zdravotním stavu, a to za účelem vypracování odpovědi odborníka v rámci internetových poraden, pokud takovéto služby využiji. V takovém případě souhlasím, aby Společnost mnou poskytnuté osobní údaje, a to jak jmenné a adresné, tak osobní údaje zvláštní kategorie týkající se mého zdravotního stavu, zpracovávala a dále poskytla spolupracujícím odborníkům, kteří se budou zabývat mými dotazy v rámci zvolené internetové poradny na základě mého výslovného dotazu či požadavku.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy související se zpracováním dle výše zmíněných právních předpisů, a to jak ve vztahu k osobním údajům, tak i ke zvláštní kategorii osobních údajů, zejména pak:

  • s právem na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo jejich výmaz, popřípadě s omezením zpracování;
  • s právem vznést námitku proti zpracování;
  • s právem na přenositelnost údajů ve strukturovaném, běžně používaném a strojově čitelném formátu;
  • s právem kdykoliv souhlas se zpracováním odvolat;
  • a s právem podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů.

Současně potvrzuji, že jsem obeznámen se způsobem nakládání s mými osobními údaji a jejich zpracováním vč. zvláštní kategorie osobních údajů, zejména že:

  • mé osobní údaje jsou zpracovány pouze v rozsahu, ve kterém byly mnou poskytnuty a pouze pro shora uvedené účely;
  • Společnost provádí s mými údaji následující úkony: ukládá je do databáze uživatelů, upravuje je v případě, že je doplním nebo se dožádám úpravy, vyhledává je v rámci své databáze, třídí je dle jednotlivých kritérií pro dotazy poradny a likviduje je po uplynutí shora uvedené lhůty pro zpracování nebo po odvolání mého souhlasu.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně zpracování osobních údajů nebo v případě uplatnění výše uvedených práv se mohu ve věci ochrany mých osobních údajů či uplatnění práv k ochraně mých osobních údajů obrátit na pověřenou osobu na emailovou adresu osobniudaje@meditorial.cz​ nebo na telefonní číslo 212 249 013, případně na pověřence pro ochranu osobních údajů Společnosti, Márii Chvajovou Staňkovou, na e-mailové adrese stankova@stankovapartneri.cz.

Potvrzuji, že svým souhlasem dávám Společnosti výslovný souhlas a zákonný důvod pro zpracování mých osobních údajů vč. zvláštní kategorie údajů v souladu se zněním zákona o ochraně osobních údajů a obecným nařízením o ochraně osobních údajů.


 * Kontrolní kód (opište): 

Katerina
  —   18.8.2019
Mrtvice,infarkt u 86 létě babicky

Dobrý den, Ráda bych měla pár dotazů. Moji babičku 86 let našly ležet v sobotu 7.8.2019 na dvorku. Nevím jak tam byla dlouho. V pondělí v nemocnici nám oznámili že babička prodělala silný infarkt,mrtvici s ochrnutím levé poloviny těla. Ochrnuti je i jazyka. Prý když byla dovezena a podrobena CT vyšetření s tím že má ucpanou tepnu u krku odborníci se na základě výsledků z CT rozhodli,že nebudou babičce tuto cenu čistit. Vzhledem k věku a k rozsahlemu poškození mozku. Bylo nám řečeno že to...

Jirkova
  —   30.7.2019
vysoká diastola a tep

Prosím o radu, má lékařka má dovolenou. Dlouhodobě se léčím na vysoký tlak- léky- tezeo, nebivolol, sortis a před rokem přibyla fibrilace síní- warfarin, guick v pořádku. Nyní ZMĚNA ,vysoká diastola ,až 117,tep též 124.Velmi se zadýchávám a zvýšená únava.Léky změněny-nebivolol, sortis, warfarin Jak řešit? Děkuji Jirková

Jirina
  —   28.5.2019
Cholesterol

Dobrý den, mám vyšší cholesterol 6,81 (HDL 1,87, LDL 4,43, triacylglyceroly 1,62). Podle našeho pana doktora mám "velmi zvýšený" cholesterol a měla bych s tím něco dělat. Ještě doplním, že je mi 39 let, mám 164 cm, 62 kg. Je čeho se bát? Měla bych to začít nějak radikálněji řešit, případně začít brát léky? Děkuji za odpověď.

Hana
  —   22.5.2019
aterogenní index plazmy

Dobrý den, před půl rokem jsem měla po rozboru krve AIP 0,04 (0,00-0,10), včera po nových výsledcích z laboratoře 4,28 (0.00-3,00). To se ten index počítal jinak nebo proč jsou hodnoty tak odlišné včetně těch doporučených hodnot v závorce? Je výsleden 4,28 špatný? Moc děkuji za odpověď.