Poradna lékaře

Položit dotaz

 * Jméno: 
 * E-mail: 
 * Předmět dotazu : 
 * Otázka: 

Souhlas se zpracováním mých osobních údajů, včetně osobních údajů zvláštní kategorie

Souhlasím, aby společnost MeDitorial, s.r.o., se sídlem Sokolská 31/490, 120 26 Praha 2, IČO 27199151 (dále jen „Společnost“), zpracovávala mé osobní údaje pro účely mé registrace a využití služeb vzdělávacích a populárně naučných webů z oblasti zdravotnictví provozovaných Společností a to včetně soutěží v rámci těchto služeb pořádaných, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) ve znění pozdějších předpisů a v souladu s nařízením č. 2016/679 Evropského parlamentu a Rady EU o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“) a to maximálně na období 5 let od poslední aktivity uživatele nebo do odvolání tohoto mého souhlasu.

Současně souhlasím, aby Společnost zpracovávala mé osobní údaje zvláštní kategorie, konkrétně pak o mém zdravotním stavu, a to za účelem vypracování odpovědi odborníka v rámci internetových poraden, pokud takovéto služby využiji. V takovém případě souhlasím, aby Společnost mnou poskytnuté osobní údaje, a to jak jmenné a adresné, tak osobní údaje zvláštní kategorie týkající se mého zdravotního stavu, zpracovávala a dále poskytla spolupracujícím odborníkům, kteří se budou zabývat mými dotazy v rámci zvolené internetové poradny na základě mého výslovného dotazu či požadavku.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy související se zpracováním dle výše zmíněných právních předpisů, a to jak ve vztahu k osobním údajům, tak i ke zvláštní kategorii osobních údajů, zejména pak:

  • s právem na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo jejich výmaz, popřípadě s omezením zpracování;
  • s právem vznést námitku proti zpracování;
  • s právem na přenositelnost údajů ve strukturovaném, běžně používaném a strojově čitelném formátu;
  • s právem kdykoliv souhlas se zpracováním odvolat;
  • a s právem podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů.

Současně potvrzuji, že jsem obeznámen se způsobem nakládání s mými osobními údaji a jejich zpracováním vč. zvláštní kategorie osobních údajů, zejména že:

  • mé osobní údaje jsou zpracovány pouze v rozsahu, ve kterém byly mnou poskytnuty a pouze pro shora uvedené účely;
  • Společnost provádí s mými údaji následující úkony: ukládá je do databáze uživatelů, upravuje je v případě, že je doplním nebo se dožádám úpravy, vyhledává je v rámci své databáze, třídí je dle jednotlivých kritérií pro dotazy poradny a likviduje je po uplynutí shora uvedené lhůty pro zpracování nebo po odvolání mého souhlasu.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně zpracování osobních údajů nebo v případě uplatnění výše uvedených práv se mohu ve věci ochrany mých osobních údajů či uplatnění práv k ochraně mých osobních údajů obrátit na pověřenou osobu na emailovou adresu osobniudaje@meditorial.cz​ nebo na telefonní číslo 212 249 013, případně na pověřence pro ochranu osobních údajů Společnosti, Márii Chvajovou Staňkovou, na e-mailové adrese stankova@stankovapartneri.cz.

Potvrzuji, že svým souhlasem dávám Společnosti výslovný souhlas a zákonný důvod pro zpracování mých osobních údajů vč. zvláštní kategorie údajů v souladu se zněním zákona o ochraně osobních údajů a obecným nařízením o ochraně osobních údajů.


 * Kontrolní kód (opište): 

Martin
  —   18.1.2018
Srdce

Dobrý den mám často preskakovani srdce v klidu jako pocit chvění na hrudi bolest za hrudi špatné dýchání byl sem u doktora měl sem ekg bylo v pořádku řekl že mám ochable zadní svalstvo souvisito z páteří nebi se srdcem je mi 17 let

Lukáš Moravec
  —   12.12.2017
Srdce

Dobrý den, mám dotaz ohledně srdce. Stává se mi, že při větší zátěži při sportu (hraji fotbal) pocitiji srdeční arytmie doprovázené náhlou ale krátkou nevolností. Byl jsem na zátěžovém testu i na několika EKG i na ultrazvuku srdce a na nic se nepřišlo. Můžete mi prosím poradit, co dál, mám strach, abych nedopadl jako někteří sportovci v dnešní době a nedostal nějaký kolaps. Děkuji za odpověď.

Iva
  —   22.11.2017
vysoký cholesterol

Dobrý den, dnes jsem si u svého ošetřujícího lékaře vyzvedla výsledky laboratorního vyšetření. Cholesterol 7,34, HDL 1,83, LDL 5,11, index CHOL/HDL 4,01 a kyselina močová 366. Je mi 50 let, měřím 168 cm, vážím 63 kg, sportuji rekreačně, jsem nekuřák a stravuji se poměrně zdravě. Tyto hodnoty už mám několik let a ošetřující lékař mi doporučil upravit stravu a vyhýbat se stresu. Ve stresu jsem často, je možné upravit tyto hodnoty bez léků? Děkuji za odpověď.

PETER
  —   2.11.2017
infarkt

Vyplňoval som kalkulačku o ohrožení infarktom, no vysoký tlak nemám, cukrovku nemám, stres zvládam, nadváhu nemám, v zamestnání sa hodne pohybujem, no fajčím, akurát tak pri káve, možno tak 5 cigariet denne, ale to neznamená, že vypijem aj tolko káv, alkohol je tak 3x do týždňa, ale len biele víno. No a výsledok bol, že som rizikový. Na čo si mám dávať pozor. Vopred ďakujem za odpoved.